Małymi Kroczkami
Loading…

Sukces

Czego nie ma najpierw w zmysłach
nie ma później w umyśle

Maria Montessori

Odkrywamy

pomóż mi zrobić
to samodzielnie

Maria Montessori

Przedszkole Montessori

Login

Zmień język

Przedszkole Montessori
Małymi Kroczkami

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem, realizującym program edukacyjny oparty o cenioną na świecie metodę Montessori z uwzględnieniem współczesnych systemów edukacji.
Metoda Montessori zapewnia dziecku możliwość wszechstronnego rozwoju. Wspiera jego spontaniczną i twórczą aktywność oraz pomaga w rozwijaniu indywidualnych cech osobowości. Dzieci zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności poprzez własną aktywność.

Każde dziecko ma swój własny wzorzec rozwoju.
Poznajemy go i indywidualnie prowadzimy w okresie,
który jest niezwykle ważny dla rozwoju człowieka. 

Nasze przedszkole podlega również nadzorowi Małopolskiego Kuratorium Oświaty i Urzędu Miasta. Gwarantujemy więc, że realizowane tu założenia są zgodne z przepisami polskiego prawa oświatowego.

Kadra

Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia z wykorzystaniem wyjątkowych pomocy edukacyjnych Montessori. Nasze przedszkole wyróżnia wysoko wykwalifikowana kadra z pasją oraz wieloletnim stażem w placówkach Montessori. Dyrekcja oraz kadra posiada studia wyższe z zakresu wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego oraz certyfikaty pedagogiki Montessori.

 

Zapewniamy doskonałą opiekę specjalistyczną i wspieramy dzieci z trudnościami rozwojowymi poprzez współpracę z doświadczonymi i cenionymi terapeutami.


 

Nie mamy wątpliwości, że dzieci uczęszczające do naszego przedszkola będą szczęśliwe oraz dobrze przygotowane do nauki w szkole. Zapewnia to proces edukacyjny przebiegający w miejscu przyjaznym dzieciom, w atmosferze zrozumienia, akceptacji i szacunku.
Właśnie takie przedszkole tworzymy.