Małymi Kroczkami
 

Jacek Leśniak

nauczyciel gimnastyki

 Nazywam się Jacek Leśniak. Ukończyłem AWF w Krakowie na kierunku nauczycielskim z podwójną specjalizacją: gimnastyka korekcyjna i nauczyciel WF. Jestem dyplomowanym nauczycielem tańca, gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa zjazdowego, specjalistą ds. korekcji wad postawy. Układam choreografie, układy taneczne dla dzieci oraz pierwszy taniec dla narzeczonych.

Z tańcem w różnych odmianach związany jestem od dziecka podobnie jak z innymi dyscyplinami sportu. Stawiam na profesjonalizm i ciągłe doskonalenie. Podczas tanecznej kariery zdobyłem kilkadziesiąt trofeów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Szkolił się u takich trenerów jak: Michał Malitowski, Iwona Pavlovic, Matey Krycer, Frankie Martinez i wielu innych.

Jestem związany ze sportem w 100% od zawsze. 

Grałem w profesjonalnym klubie ,,Dobry Wynik” w siatkówkę zdobywając min: mistrzostwo województwa, mistrzostwo polski południowej i wiele innych. 

Stale biorę udział w szkoleniach, kursach i konferencjach sportowym poświęconym zdrowiu oraz rozwojowi dzieci. Posiadam wiele uprawnień potwierdzających moje kwalifikacje np. :

-instruktor siatkówki

-instruktor pierwszej pomocy

-instruktor piłki nożnej

-instruktor narciarstwa zjazdowego 

-instruktor ds. korekcji wad postawy

-instruktor tańca ( PTT, FTS)